poniedziałek, 30 czerwca 2014

Nowy członek rodziny

Przedstawiam wam moje nowe dziecko, oj będzie się działo :)


Podziękowania dla trenerki

Było podziękowanie dla nauczycielki, a teraz mam podziękowanie dla trenerki taekwondo osoby naprawdę niesamowitej i w 100% oddającej się temu co robi :)

A ja serdecznie witam nowych obserwatorów i cieszę się, że zechcieliście tu zostać na dłużej.
Papier pochodzi z "Paper concept" oraz z "Namaste".
Użyte wykrojniki to:
Nellie's Choice - Oval 3 MFD044,
Nellie's Choice - Multi Frame Die,
Listki róży - Rosy Owl,
Sizzix Pop'n Cuts - Card Horizontal 657802
oraz dziurkacz Dp craft, użyty do robienia kwiatków. sobota, 28 czerwca 2014

Podziękowanie dla nauczyciela

Koniec roku szkolnego już za nami i wreszcie rozpoczęły się upragnione wakacje. Na tą okazję powstała ta karteczka, podziękowanie dla wychowawczyni mojej córki od całej klasy. 
Kartkę prawie w całości wykonałam z papieru czerpalnego i umieściłam ją w pudełku. Nie mogło na niej zabraknąć symbolicznej sowy, którą zrobiłam od początku do końca sama z wykrojnika w kształcie owalu i dziurkacza w kształcie serduszka :) Kwiatki są również mojego autorstwa i jestem z nich wyjątkowo dumna, mimo iż jestem w tej dziedzinie totalnym laikiem ;)
Kartkę zrobiłam według mapki z wyzwania w Namaste więc w związku z tym zgłaszam ją na wyzwanie, to moje pierwsze wyzwanie mapkowe :)W karteczce tej użyłam tych oto papierków:


piątek, 20 czerwca 2014

Ślubne szaleństwo

Sezon ślubów w pełni więc i ślubnych kartek braknąć u mnie nie może. Korzystając z wczorajszej brzydkiej pogody zabrałam się za karteczki, tym razem kartki w pudełkach. Pudełka oczywiście zrobione własnoręcznie, stempelki do kartek znalazłam u Creativehobby, no i poszalałam z moimi nowymi ślubnymi wykrojnikami. 

Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do oglądania:)

zestaw nr 1zestaw nr 2zestaw nr 3zestaw nr 4zestaw nr 5
Użyłam wykrojników:
Listki róży - Rosy Owl,
Bride & Groom - Cottage Cutz,
Wedding Rings LR0238 - Marianne Design,
Cross HSD006 - Nellie's Choice, 
Listki LR0156 - Marianne Design,

Multi Frame MFD022 - Nellie's Choiceczwartek, 19 czerwca 2014

Potrzebna była krowa.........

Dzień dzisiaj zimny i ponury więc trzeba nadrobić zaległości w blogowaniu, nie ukrywam, że im cieplej na dworze tym mniej mi się chce ślęczeć przed komputerem. Myślę, że nie tylko mi bo patrząc na inne blogi to chyba większość korzysta ze słoneczka.
Ale wracając do tematu....
Pewna mama musiała się przebrać za krowę na przedstawienie w szkole, poradziła sobie z ubraniem doszywając łaty do spodni i bluzki ale problem miała z rogami i uszami więc przyszła z tym do mnie :)
Oczywiście rogi potrzebne były na wczoraj :)
Uszyłam rogi z materiału i i wypełniłam wypełniaczem a uszy zrobiłam z pianki, którą uformowałam na gorąco. Wszystko dokleiłam do opaski do włosów...a oto efekt :)


środa, 11 czerwca 2014

Komunijne torciki z papieru

Dwa dni przed komunią zostałam poproszona o zrobienie pudełek dla gości na komunię, a że uwielbiam takie wyzwania na ostatnią chwilę to chętnie się zgodziłam. Padło na pudełka w kształcie kawałka tortu, do których wykrojnika niestety nie posiadam więc pozostało mi jedynie ręczne wycinanie każdego pudełka. A oto efekt mojej pracy: